Світлова завіса Sick PLG3-210F431
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • PLG3-210F431
PLG3-210F431  127995 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1028548
  • Принцип роботи датчика: Датчик з відображенням від рефлектора
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): Паралельні промені, 35 mm
  • < li>Відстань між променями: 30 мм
  • Кількість променів: 8
  • Висота контролю: 210 mm
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 15 V ... 30 V
  • Споживаний струм передавача: < 45 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: 0,6 s
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Вихідний режим: Q «ТЕМНО»
  • Потимий струм робочого світлодіода: 10 mA
  • Розміри (Ш x В x Г): 19,2 mm x 279,8 mm x 36,6 mm
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 280 mm< /li>
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: LED
  • Тип захисту: IP54
  • Клас захисту: III
  • Вага: 300 g
  • Лицьова панель : PMMA
  • Максимальна дальність сканування: 2 m
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 110 mm
  • Дистанція роботи: 1,3 m
  • Оцінка: Паралельні л вчи, < 80 ms
  • Тип захисту: IP54
  • Ударостійкість: 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... + 55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 30 мм
  • Дальність сканування: 2 м
  • Тип виходу: PNP
  • Серія: PLG
Інші товари категорії:
  • MLG10S-0590D10503
    • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси
    • Відстань між променями: 10 мм