Енкодер із тросовим барабаном Sick PRF08-E1AM0340
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • PRF08-E1AM0340
PRF08-E1AM0340  136216 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1034898
  • Довжина вимірювання: 0 m ... 3 m
  • Енкодери: Інкрементальні енкодери
  • Роздільна здатність (трос + енкодер) : 0,03 mm
  • Точність відтворення: ≤ 1 mm
  • Лінійність: ≤ ± 2 mm
  • Гістерезис: ≤ 2 mm
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний / HTL / Push pull
  • Програмований/параметрований: ✔
  • Вигляд підключення: Роз'єм , M23, 12-контактний, радіальна
  • Напруга живлення: 10 V ... 32 V
  • Споживана потужність: ≤ 0,7 W (без навантаження)
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 300 років (EN ISO 13849-1)
  • Вага: 1,8 kg
  • Матеріал, вимірювальний трос: Сталевий гнучкий багатодротовий дріт, нержавіюча сталь 1.4401 V4А
  • Вага (вимірювальний трос): 7,1 g/m
  • Матеріал, корпус тросового механізму: Алюміній (анодований), цинкове лиття під тиском
  • Зусилля поворотної пружини: 6 N ... 14 N
  • Довжина витягнутого троса на один оберт: 200 мм