Фотоелектричний датчик Sick RAY10-PZ3CBL
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RAY10-PZ3CBL
RAY10-PZ3CBL  259778 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 259778
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1102078
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза, Reflex Array,
  • Розміри (Ш x В x Г): 21 ,5 mm x 36 mm x 37,7 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Мінімальний розмір об'єкта: 5 mm, незалежне від розташування виявлення всередині світлової смуги
  • Висота контролю: 25 мм
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 1,5 m
  • Відстань від датчика до відбивача: 0,3 m. 1,5 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): 37 mm x 12 mm ( 1 m)
  • Довжина хвилі: 635 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • AutoAdapt: ✔
  • Напруга живлення: 10 V DC . .. 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP< /li>
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,5 В/0 В
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 4-конт., 300 mm
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 130 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал , оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C ... +70 °C