Фотоелектричний датчик Sick RAY26P-34162A30A00
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RAY26P-34162A30A00
RAY26P-34162A30A00  259800 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 259800
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1111102
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Автоколімація, Reflex Array,
  • Розміри (Ш x В x Г): 24, 6 mm x 82,5 mm x 53,3 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Мінімальний розмір об'єкта: 10 mm, (заводське налаштування), 15, 20, 25, 30 мм, незалежне від розташування виявлення всередині світлової смуги, налаштовується через IO-Link Висота контролю: 55 mm
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 5 m
  • Відстань від датчика до відбивача: ≥ 0 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): 55 мм x 9 мм (1 м)
  • Довжина хвилі: 635 nm
  • Налаштування: BluePilot: навчання, IO-Link,
  • < li>Конфігурація контакту 2: Зовнішній вхід (тест), навчання, дискретний сигнал
  • AutoAdapt: ✔
  • Напруга живлення: 10 V DC ... DC 30 V
  • Залишкова пульсація: < 5 V< sub>ss
  • Споживання струму: 25 mA, 40 mA,
  • Переключаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вихід QL1 / C: перемикаючий вихід або режим IO-link
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Через IO-Link
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,5 В/0 В
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 270 mm
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 100 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP66, IP67,
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C