Вимикач безконтактний Sick RE23-SA10
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • RE23-SA10
RE23-SA10  247492 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1093335
  • Частина системи: Датчик і пускач
  • Принцип роботи датчика: Магнітний
  • Кількість нормально відкритих контактів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 9 mm
  • Безпечна відстань вимкнення Sar: 22 mm
  • Активні сенсорні поверхні: 1
  • Напрями включення: 3
  • Значення B10d: 2 x 107 циклів спрацьовування
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодування пускача: Невисокий ступінь кодування (EN ISO 14119)
  • Надійний ланцюг послідовного включення: Ні, тільки індивідуальне розведення (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Кабель
  • Тип виходу: Геркони
  • Напруга перемикання: ≤ 30 V DC
  • Тік перемикання: ≤ 100 mA
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • < li>Розміри (Ш x В x Г): 25 мм x 88 мм x 13 мм
  • Вага: 0,5 kg
  • Матеріал корпусу: ПФС, армований скловолокном
  • Тип захисту: IP67 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +60 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 1 мм (EN 60947-5-3)