Вимикач безконтактний Sick RE300-DA03P
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • RE300-DA03P
RE300-DA03P  247384 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 247384
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6025080
  • Частина системи: Датчик та пускач
  • Принцип роботи датчика: Магнітний
  • Кількість нормально відкритих контактів: 1
  • Безпечна відстань вимкнення Sao: 5 mm
  • Безпечна відстань вимкнення Sar: 15 mm
  • Активні сенсорні поверхні: 2
  • Напрями включення: 5
  • Значення B10d: 2 x 107 циклів спрацювання
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодування пускача: Невисокий ступінь кодування (EN ISO 14119)
  • Надійний ланцюг послідовного включення: Ні, тільки індивідуальне розведення (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Кабель
  • Тип виходу: Геркони
  • Напруга перемикання: ≤ 30 V DC
  • Тік перемикання: ≤ 30 mA
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • < li>Розміри (Ш x В x Г): 19 мм x 82 мм x 19 мм
  • Вага: + 0,168 kg
  • Матеріал корпусу: Форма ABS
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 0,35 mm (IEC 60068-2-6)