Лазерний датчик Sick S30A-6011BA
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • S30A-6011BA
S30A-6011BA  130157 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1023546
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 5,5 m
  • Діапазон сигнального поля: 49 m (20 м при дифузному відображенні 20 %)
  • Діапазон вимірювання відстаней: 49 m
  • Кількість одночасно контрольованих захисних полів: ≤ 4
  • Тип блоку поля: Потрійні набори полів, Подвійні набори полів
  • Кількість полів: 1
  • Кількість полів: 4
  • Кут сканування: 190°
  • Роздільна здатність (конфігурований): 30 mm, 40 mm, 50 mm, 70 mm, 150 mm
  • Оцінка: 60 ms
  • Доповнення захисного поля: 100 mm
  • Кількість багаторазових оцінок: 2 ... 16, налаштовується
  • Час затримки автоматичного скидання: 2 s ... 60 s, налаштовується
  • Тип: Тип 3 (IEC 61496)
  • Клас надійності: SIL2 (IEC 61508), SILCL2 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 3 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL d (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 8, 0 x 10-8 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM) : ✔
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Контур як база: ✔
  • Вбудований конфігураційний пристрій: ✔< /li>
  • Видача результатів вимірювань: За допомогою RS-422
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL: ✔
  • Клас захисту: II (EN 50178)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 0,8 A , ≤ 2,3 A ,
  • Розміри (Ш x В x Г): 155 мм x 185 мм x 160 mm
  • Вага: 3,3 kg
  • Матеріал корпусу: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: RAL 1021 (яскраво-жовтий)
  • Матеріал переднього скла: Polycarbonat
  • Поверхня фронтального скла: Покриття зовнішньої сторони стійке до подряпин
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +50 °C
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (IEC 61496, IEC 61496-3)
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Дифузне відображення, що фіксується: 1,8 % ... > 1.000 %, Відбивачі
  • Клас лазера: 1 (21 CFR 1040.10 та 1040.11, IEC 60825-1)
  • Запобіжні виходи (пристрій перемикання вихідного сигналу OSSD): 2 x 500 mA
  • Діагностичні виходи: 3 x 100 mA