Sick SIG200-0A0512200
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • SIG200-0A0512200
SIG200-0A0512200  271686 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271686
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1089796
  • Категорія продукції: IO-Link Master
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Цинк
  • Колір корпусу: Блакитний/чорний
  • Вага: 520 g
  • Розміри (Д x Ш x В): 213,9 мм x 57 мм x 38,3 mm
  • № файлу UL: E497722
  • Інтерфейс зв'язку : IO-Link, USB, Ethernet, EtherNet/IP™, REST API
  • Редактор логіки: ✔
  • Веб-сервер: ✔
  • MAC-адреса: Див. 8 x PNP, тип 1 або 4 x IO-Link
  • Кількість виходів: Макс. 4 x PNP
  • Максимальна вихідна частота: 50 Hz
  • Час ініціалізації після включення: 70 с (плюс додатковий час для встановлення IODD)
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000- 6-2:2005-08, EN 61000-6-3:2007-01,
  • Стійкість до струсу: EN 60068-2-6
  • IO-Link: 4 x M12 , 5-контактна розетка, A-кодування
  • Power: 1 x M12, 4-контактний штекер, A-кодування
  • CONFIG: 1 шт. М8, 4-контактна розетка, USB 2.0 (USB-A)
  • : ≤ 175 mA (при напрузі живлення 24 В DC)
  • : ≤ 3.000 mA
  • Джерело напруги S1-S4 контакт 1: ≤ 500 mA
  • Вихідний струм S1-S4 контакт 4: ≤ 200 mA
  • Вихідна напруга ВИСОКИЙ Power Port контакт 4: VH ≥ VUS - 3 V