Світлова завіса Sick SLG25S-020SAR11D30
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • SLG25S-020SAR11D30
SLG25S-020SAR11D30  267279 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267279
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1121763
  • Принцип дії: Передавач/приймач
  • Відстань між променями: 25 mm
  • Висота контролю: 200 mm
  • Оптичний вихід світла: Slim
  • Джерело світла: LED
  • Кількість променів: 8
  • Вигляд синхронізації: Оптична (2 промені)
  • IO-Link: ✔ , V1.1
  • Напруга живлення UB: Пост. струм 18 V DC ... 30 V DC
  • Клас захисту: III
  • Залишкова пульсація: ≤ 1,3 Vss
  • Вага: 760 g
  • Матеріал корпусу: Алюміній, Пластик,
  • Матеріал переднього скла: PMMA
  • Захист від перенапруги (потрібен): 1
  • Тип захисту: IP65 , IP67,
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
  • Вібростійкість: 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
  • ЕМС: EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
  • Вологість повітря: 90 % ... 96 %
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: Прямий: 30.000 lx
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +70 °C
  • Позначення інтелектуального завдання: Базова логіка
  • Логічна функція: Прямий, І, АБО,
  • Граничні значення: 150 mm ... 4.900 mm
  • Паралельний промінь (рекомендується ): 440 mm ... 3.500 mm
  • 7 перехресних променів (рекомендується): 470 mm ... 3.500 mm
  • Відстань від 1-го променя до передньої кромки корпусу: 4, 6 mm
  • Відстань від останнього променя до передньої кромки (верхня сторона) корпусу: 19,6 mm
  • Pin 2 (MF): Вхід для навчання
  • Pin 4 (OUT): Виявлення об'єкта, вихід = ВИСОКИЙ
  • IO-Link (дані процесу): QL/Qint Status, System status, Beam status
  • Навчання (попереднє налаштування): Автоматичне навчання
  • IO-Link: Для налаштування параметрів датчика та функцій інтелектуального завдання
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • Нормативне посилання: EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, змінений
  • Світлодіодна ідентифікація групи ризику: Вільна група
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Середній термін служби: Середній термін служби: 100 000 год при TU = +25 °C
  • Час ініціалізації: 0,4 s ... 2 s
  • Час навчання: 0,75 s .. 24 s
  • Час сканування, паралельний промінь: 1,1 ms
  • Час сканування, перехресний промінь: 2,2 ms
  • Відтворюваність, перехресний промінь: 3,2 ms
  • Мінімальна тривалість знаходження, перехресний промінь : 4,3 ms
  • Час відгуку макс., паралельний промінь: 3,1 ms
  • Час відгуку макс., перехресний промінь: 6,4 ms
  • Мінімальний розмір об'єкта (MDO), паралельний промінь: 30 мм
  • Мінімальний розмір об'єкта (MDO), 7 перехресних променів: ≥ 12 mm
  • Мінімальна ширина об'єкта (MOW), 7 перехресних променів : 31 %
  • Швидкість передачі даних них: COM3 (230,4 kBaud)
  • Макс. довжина кабелю: 20 m
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних: 32 Byte
  • Передатник: ≤ 35,6 mA
  • Приймач: ≤ 43,8 mA
  • Вигляд: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Напруга сигналу на виході ВИСОКИЙ/ НИЗЬКИЙ: UB-3 V/<3 V
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вихідний струм, залишок: < 0,5 mA
  • Кількість цифрових входів: 1
  • Напруга сигналу на вході ВИСОКИЙ/НИЗЬКИЙ: >15 V/<5 V
  • Ширина: 11,8 mm
  • Висота: 224,2 mm
  • < li>Глибина: 24,1 мм
  • Діаметр дроту: 3,4 mm
  • Поперечний переріз жил: 0,14 mm²
  • Довжина кабелю: 150 mm< /li>
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Дискретний сигнал QL1: Перемикаючий вихід
  • Дискретний сигнал QL2: Вихід, що перемикає, Зовнішній вхід
  • Стан зв'язку: Помилка короткого замикання контакту, недійсні дані процесу
  • Вихід попереджувального сигналу: Так
  • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 25 мм