Sick SLT060-0B010J700
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • SLT060-0B010J700
SLT060-0B010J700  271883 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 271883
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6075938
  • Категорія продукції: Світлодіодна сигнальна лампа
  • Область застосування: Усередині приміщень
  • Номінальна напруга: 24 V DC
  • Напруга живлення: 18 V DC ... DC 30 V
  • Споживання струму: ≤ 300 mA
  • Струм включення: 30 A
  • Затримка включення: 0,1 ms
  • < li>Матеріал корпусу: Polycarbonat (PC)
  • Колір корпусу: Чорний
  • Вага: 590 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 60 mm x 306 мм x 60 мм
  • Напрямок монтажу: Вертикально
  • Клас захисту: III
  • Тип захисту: IP65
  • № файлу UL: E198242
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.12
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: < 8 ms< /li>
  • Довжина технологічних даних: 2 Byte Out
  • Дальші інтерфейси : Інтерфейс для зумера SLB060-0B010K700 (приладдя)
  • Оптична індикація: 1 LED (зелений)
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –30 °C ... +60 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: 90 % (без утворення конденсату)
  • Електромагнітна сумісність ( ЕМС): EN61000-6-4 / EN61000-6-2
  • Кількість кольорів: 21, зумовлено
  • Кількість світлодіодних сегментів: 20
  • Види світла: Постійний світло, миготіння, спалах, світлові імпульси
  • Функція плавна регулювання яскравості: Так
  • Степені яскравості: 0 % ... 100 %, регулюється кроками в 10 %