Sick SPZ-015-DD66-A
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • SPZ-015-DD66-A
SPZ-015-DD66-A  269440 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2029191
  • Група приладдя: Зчіпна муфта для валів
  • Серія приладдя: Затискні цанги та кільця
  • Опис: Затискна цанга для знімного порожнистого валу, діаметр валу 15 мм, зовнішній діаметр 20 мм Діаметр валу: 15 мм Діаметр: 20 mm