Вимикач безконтактний Sick STR1-SASU10P8
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • STR1-SASU10P8
STR1-SASU10P8  247476 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1077193
  • Частина системи: Датчик і пускач
  • Принцип роботи датчика: Транспондер
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань увімкнення Sao: 10 mm (–30 °C ... + 70 °C)
  • Безпечна відстань вимкнення Sar: 25 mm
  • Активні сенсорні поверхні: 3
  • Напрями включення: 5< /li>
  • Кодування: Однозначно закодований
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 5,21 x 10-9 (EN ISO 13849 )
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодування пускача: Високий степ ень кодування (EN ISO 14119)
  • Надійний ланцюг послідовного включення : У розподільній шафі (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Кабель, 7-жильний
  • Індикація діагностики: ✔
  • Індикація стану: ✔
  • < li>Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Класифікація по cULus: Клас 2
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: 50 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD) із самоконтролем
  • Вихідний струм: ≤ 100 mA
  • Оцінка: 40 ms
  • Час розблокування: 100 ms
  • Час ризику: 80 ms
  • Затримка включення: 2,5 s
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 мм x 18 мм x 26 мм
  • Вага: 475 g
  • Матеріал корпусу: VISTAL®
  • Тип захисту: IP67 (EN 60529), IP69K (ISO 20653),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 1 мм (IEC 60068 -2-6)