Вимикач безконтактний Sick T40-E0101K
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • T40-E0101K
T40-E0101K  247395 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6035041
  • Частина системи: Датчик
  • Принцип роботи датчика: Транспондер
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 15 mm , 18 mm , 19 mm ,
  • Безпечна відстань вимикання Sar: 45 mm , 55 mm , 55 mm ,
  • Активні сенсорні поверхні: 1
  • Напрями включення: 5
  • Час контролю мінімальної тривалості перебування : ≥ 0,5 s
  • Кодування: Універсально закодований
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 2,1 x 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодування пускача: Невисокий ступінь кодування (EN ISO 14119)
  • Класифікація за IEC/ EN 60947-5-3: PDF-M
  • Надійний ланцюг послідів ного включення: Ні, тільки індивідуальне розведення (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 8-конт.
  • Індикація помилки: ✔
  • Індикація стану: ✔
  • Клас захисту: III
  • Класифікація по cULus: Клас 2
  • Категорія споживання: EN 60947-5-2
  • Розрахунковий робітник струм (розрахункова робоча напруга): 0,4 A (DC 24 V)
  • Розрахункова напруга на ізоляції Ui: 75 V
  • Максимально допустима імпульсна напруга Uimp: 1.500 V AC
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (20,4 V DC ... 27,6 V DC)
  • Споживання струму: 80 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD) з самоконтролем
  • Оцінка: ≤ 290 ms
  • Затримка включення : ≤ 10 s
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 мм x 57 мм x 40 mm
  • Вага: 0, 4 kg
  • Матеріал корпусу: Пластик PBT V0 GF30
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон робочих температур: –20 °C ... +55 °C< /li>
  • Температура хра няння: –20 °C ... +70 °C
  • Довжина кабелю підключення: ≤ 200 m
  • Вказівка з напруги живлення UV: Експлуатація тільки з джерелом напруги UL-класу 2
  • Зовнішній захист: При напрузі живлення Uv 0,25 A ... 4 A