Датчик 2D-LiDAR Sick TIM320-1131000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • TIM320-1131000
TIM320-1131000  272183 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1062219
  • Принцип вимірювання: HDDM+
  • Область застосування: Indoor
  • Джерело світла: Інфрачервоний (850 nm)
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Частота сканування: 15 Hz
  • Кутове роздільна здатність: 1°
  • Робоча область: 0,05 m ... 4 m
  • Вигляд підключення: 1 x 12-контактний штекер M12 (0,8 м)
  • Напруга живлення: 9 V DC ... 28 V DC
  • Потужність: Typ. 4 W, 16 Вт при 4 максимально завантажених цифрових виходах
  • Колір корпусу: світло-блакитний (RAL 5012)
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529:1989+AMD1:1999+AMD2 :2013)
  • Клас захисту: III (IEC 61140:2016-1)
  • Вага: 150 g, без з'єднувальних кабелів
  • Розміри (Д x Ш x В): 60 мм x 60 мм x 79 мм
  • Оцінка: 1 сканування, typ. 67 ms, 2 сканування, ≤ 134 ms ,
  • Розпізнавана форма об'єкта: Практично будь-яка
  • Систематична помилка: ± 40 mm
  • Статистична помилка: < 30 mm
  • Вбудований додаток: Аналіз полів з гнучкими полями
  • Одночасна обробка випадків: 1 (3 поля)
  • USB: ✔
  • Цифрові входи: 4
  • Цифрові виходи: 3 (PNP, додатково 1 для сигналу «Device Ready» (пристрій готовий)
  • Час затримки: 67 ms ... 30.000 ms (настроюється)
  • Час витримки: 67 ms ... 600.052 ms (налаштовується) )
  • Оптична індикація: 2 LEDs (ON, Комутаційний стан)
  • Дифузне відображення: 4 % ... 1.000 % (Відбивачі)
  • Діапазон робочих температу р: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Зміна температури: –10 °C ... +50 °C, 10 циклів
  • Вологе тепло: +25 °C ... +55 °C , 95 % rF, 6 циклів
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: 80.000 lx
  • Горизонтальний: 270°
  • При дифузному відображенні 10 %: 2 m
  • Примітка: Micro-USB
  • Функція: AUX, Налаштування
  • Випускання, що випускається: Житловий район (EN 61000-6-3:2007+AMD:A1:2011)
  • Стійкість до ЕМП: Промислові умови (EN 61000-6-2:2005)
  • Синусоїдальний резонансний скан: 10 Hz ... 1.000 Hz
  • Випробування на вплив синусоїдальної вібрації: 10 Hz ... 500 Hz, 5 g, 10 частотних циклів
  • Випробовування на вплив шумів: 10 Hz ... 250 Hz, 4,24 g RMS, 5 год
  • Експлуату ція: < 80 %, без утворення конденсату (EN 60068-2-30:2005)
  • Зберігання: ≤ 90 %, без утворення конденсату (EN 60068-2-30:2005)