Вимикач безконтактний Sick TR4-SEU10PB
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • TR4-SEU10PB
TR4-SEU10PB  247558 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 247558
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6070813
  • Частина системи: Датчик і пускач
  • Принцип роботи датчика: Транспондер
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Безпечна відстань включення Sao: 15 mm
  • Безпечна відстань вимикання Sar: 25 mm
  • Напрями включення: 5
  • Індикація крайових зон: ✔
  • Кодування: Однозначно закодований
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508 ), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd ( середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,03 * 10-10 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Тип конструкції: Тип конструкції 4 (EN ISO 14119)
  • Ступінь кодування пускача: Високий ступінь кодування (EN ISO 14119)
  • Класифікація за IEC/EN 60947-5-3: PDF-M
  • Індикація стану: ✔
  • Клас захисту: III (EN 50178)
  • Класифікація за cULus: Клас 2
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (20,4 V DC ... 26,4 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 50 mA
  • Тип виходу : Напівпровідникові виходи (OSSD) із самоконтролем
  • Вихідний струм: ≤ 200 mA
  • Оцінка: 45 ms
  • Час розблокування: 360 ms
  • Час ризику: ≤ 100 ms
  • Затримка включення: 2 s
  • Термін служби електрокомпонентів: 10 x 106 циклів спрацювання
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 25 мм x 88 мм x 20 мм
  • Вага: 687 g
  • Матеріал корпусу: Valox ® DR48
  • Тип захисту: IP67 (IEC 60529), IP69K (ISO 20653),
  • Діапазон робочих темпер атур: –25 °C ... +70 °C
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 3,5 mm (IEC 60068-2-6)