Ультразвуковий датчик Sick UM30-212112
  • Ультразвукові датчики
  • UM30-212112
UM30-212112  129213 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6037665
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 2,4 W
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 30 мм x 30 мм x 84 мм
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція вимірювання, гранична дистанція вимірювання: 65 мм ... 350 мм, 600 мм
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 64 ms
  • < li>Частота перемикання: 12 Hz
  • Час виводу: 16 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 400 kHz
  • Зона дії ( типова): Див. діаграми
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 5 мм
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +85 °C
  • Кількість: 2
  • Вигляд: PNP
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 200 mA
  • Максимальна відстань до об'єкту: 600 мм