Ультразвуковий датчик Sick UM30-213115
  • Ультразвукові датчики
  • UM30-213115
UM30-213115  129225 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6037671
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 9 V ... 30 V
  • Потужність: ≤ 2,4 W
  • Вихідний конектор передавача: Прямий
  • Розміри (Ш x В x Г): 30 мм x 30 мм x 84 мм
  • Тип захисту: IP65 / IP67
  • Клас захисту: III
  • Дистанція виміру, гранична дистанція виміру: 200 mm ... 1.300 mm, 2.000 mm
  • Об'єкт виміру: Природні об'єкти
  • Роздільна здатність: ≥ 0,18 mm
  • Точність відтворення: ± 0,15 %
  • Точність: ± 1 %
  • Температурна компенсація: ✔
  • Оцінка: 92 ms
  • < li>Частота перемикання: 8 Hz
  • Час виведення: 23 ms
  • Ультразвукова частота (типова): 200 kHz
  • Зона дійства (типова): Див. діаграми
  • Многофункціональний вхід (MF): 1 x MF
  • Гістерезис: 20 мм
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 ° C ... +85 °C
  • Кількість: 1
  • Вигляд: NPN
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 200 mA