Фотоелектричний датчик Sick VS/VE12-2P430
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VS/VE12-2P430
VS/VE12-2P430  259956 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6026224
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 12 mm x 12 mm x 66,3 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 66,3 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 5 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 4 m
  • Фокус: Ок. 1,4°
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 100 mm (4 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 1,4°
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • < li>Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 36 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Нікельована латунь / PA
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA< /li>
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C