Фотоелектричний датчик Sick VS/VE18-4N3140V
  • Фотоелектричні датчики
  • VS/VE18-4N3140V
VS/VE18-4N3140V  132943 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6035500
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 83 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 83 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • < li>Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 20 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 18 m
  • Фокус: 2,5°
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 600 mm (15 m)
  • Кут випромінювання: 2,5°
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Спеціальні випадки застосування: Гігієнічні зони та зони з високою вологістю
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: 35 mA
  • Споживаний струм, приймач: 40 mA
  • Переключаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип пров. еключення на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. UV/ < 2,0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Приймальний кут: 8°
  • Демпфування на шляху променя: ≥ 20 %
  • Клас захисту: III
  • Вага: 240 g
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Нержавіюча сталь V4A (1.4404, 316L)
  • Матеріал, оптика: Пластик, Plan, PPS (Grilamid)
  • Тип захисту: IP67, IP68, IP69K ,
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: TE після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: – 40 °C ... +80 °C