Фотоелектричний датчик Sick VS/VE18-4P3340
  • Фотоелектричні датчики
  • VS/VE18-4P3340
VS/VE18-4P3340  260051 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6013713
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 75 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 75 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • < li>Оптична вісь: Радіальна
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 20 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 14 m
  • Фокус Ок. 2,8°
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 700 mm (14 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 2,8°
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Клас захисту: III
  • Вага: 240 g
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • Тип захисту: IP67
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: TE після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C