Фотоелектричний датчик Sick VSE18L-4P324
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VSE18L-4P324
VSE18L-4P324  133226 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6027931
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 97,7 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 97,7 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1< /li>
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 60 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 50 m
  • Фокус: 0,06°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 40 mm (50 m)
  • Кут випромінювання: 0,06°
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1)
  • Вихідна потужність лазера: 0,4 mW
  • Налаштування: Потенціометр, 270° (Чутливість)
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення об'єктів маленького розміру
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 25 mA
  • Переключаючий вихід: PNP< /li>
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Приймальний кут: 0,08°
  • Вигляд підключення : Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 120 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Латунь нікельована та полікарбонат
  • Матеріал, оптика: Пластик, PC із захисним склом
  • Тип захисту: IP67
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: TE після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –15 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C . .. +70 °C
  • № файлу UL: NRKH.E181493, відповідність CDRH (0312012-00)
  • MTTFD: 470 років
  • DCavg: 0%