Фотоелектричний датчик Sick VT12T-2P410
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VT12T-2P410
VT12T-2P410  260077 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6026212
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 12 mm x 12 mm x 65,5 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 65,5 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): Круглий штекерний з'єднувач M12 x 1
  • Дистанція роботи, макс.: 0 мм ... 115 мм
  • Відстань спрацьовування: 2 мм ... 100 мм
  • Фокус: Ок. 11,4°
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 20 mm (100 mm)
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 20 mA
  • Переключаючий вихід: PNP< /li>
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через контрольний вхід С
  • Вихідний струм Iмакс. : ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 1,25 ms
  • Частота перемикання: 400 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 18 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Нікельована латунь / PA
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 ° C