Фотоелектричний датчик Sick VTB18-4N1240
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VTB18-4N1240
VTB18-4N1240  260115 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6030191
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 79,4 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 79,4 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 25 мм ... 140 мм
  • Відстань спрацьовування: 30 мм ... 130 мм< /li>
  • Фокус: Ок. 5°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 12 mm (130 mm)
  • Кут випромінювання: Ок. 5°
  • Довжина хвилі: 660 nm
  • Напруга живлення: 10 V DC . .. 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання : СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту : A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 200 g
  • Матеріал корпусу: Метал, нікельована латунь
  • < li>Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: -55 °C ... +80 °C