Фотоелектричний датчик Sick VTF18-4N1240V
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • VTF18-4N1240V
VTF18-4N1240V  132946 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6035488
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 83 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Довжина корпусу: 83 mm
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • < li>Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0 мм ... 110 мм
  • Відстань спрацьовування: 5 мм ... 100 мм
  • Фокус Ок. 4,5°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 15 mm (100 mm)< /li>
  • Кут випромінювання: Ок. 4,5°
  • Довжина хвилі: 660 nm
  • Налаштування: Кнопка налаштування (Відстань спрацьовування), вручну, через Touch-Teach-in
  • Спеціальні випадки застосування : Гігієнічні зони та зони з високою вологістю. 35 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель управління L/D
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. UV/ < 2,0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 1 ms
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A, B, C, D,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 120 g
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Нержавіюча сталь V4A (1.4404, 316L)
  • Матеріал, оптика: Пластик, Plan, PPS (Grilamid)
  • Тип захисту: IP67, IP68, IP69K ,
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C