Фотоелектричний датчик Sick WL100-2P1432S12
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100-2P1432S12
WL100-2P1432S12  133692 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052391
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,01 m ... 7,2 m
  • Відстань спрацьовування: 0,01 m ... 5,5 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань) : Ø 280 мм (4 м)
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр (Чутливість)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V/ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M8, 4-конт., 200 мм
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Переріз проводу: 0,18 mm²
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/ PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 ° C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C