Фотоелектричний датчик Sick WL100-2P4330S14
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100-2P4330S14
WL100-2P4330S14  133694 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052396
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,01 m ... 6,3 m
  • Відстань спрацьовування: 0,01 m ... 5 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 280 мм (4 м)
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,25 ms
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • < li>Поляризаційний фільтр: ✔
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +70 °C