Фотоелектричний датчик Sick WL100-N1432
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100-N1432
WL100-N1432  260649 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 260649
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6026052
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,01 m ... 6 m
  • Відстань спрацьовування: 0,01 m ... 5 m
  • Фокус Ок. 4°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 250 mm (3,5 m)< /li>
  • Кут випромінювання: Ок. 4°
  • Довжина хвилі: 680 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • < li>Тип перемикання на вибір: Вибирається через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ca. Uv / < 1,8 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Переріз проводу: 0,18 mm²< /li>
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 53 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS /PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C