Фотоелектричний датчик Sick WL100-P3409
  • Фотоелектричні датчики
  • WL100-P3409
WL100-P3409  260709 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 260709
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6036511
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,1 m ... 7,5 m
  • Відстань спрацьовування: 0,1 м ... 6 м
  • Фокус: Ок. 2°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 150 mm (4 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 2°
  • Довжина хвилі: 645 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • < li>Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz