Фотоелектричний датчик Sick WL27-3P2461
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WL27-3P2461
WL27-3P2461  128281 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1044166
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,6 mm x 80,6 мм x 54 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,1 m ... 19 m
  • Відстань спрацьовування: 0,1 m ... 14 m
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань ): Ø 60 мм (6 м)
  • Кут випромінювання: Ок. 0,6°
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV — 2,5 В/0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 100 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP69K
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: -40 °C ... +75 °C