Фотоелектричний датчик Sick WLD4FP-221121A0ZZZ
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WLD4FP-221121A0ZZZ
WLD4FP-221121A0ZZZ  261021 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261021
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1127471
  • Принцип дії: Датчик з відображенням від рефлектора
  • Принцип дії, деталі: З мінімальною відстанню до відбивача (система з подвійною лінзою)
  • Поляризаційний фільтр: Так
  • MTTFD: 664 років
  • DCavg: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849), Частота використання: 60 %,
  • Напруга живлення UB : 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Категорія застосування (згідно з EN 60947-5-2): DC-12, DC-13
  • Споживання струму: ≤ 20 mA, без навантаження. При UB = 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г) : 16 мм x 40,1 мм x 12,1 мм