Фотоелектричний датчик Sick WS/WE100-N3430
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE100-N3430
WS/WE100-N3430  261168 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261168
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 6026034
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 15 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 12 m
  • Фокус: Ок. 7,2°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 1.500 mm (12 m)< /li>
  • Кут випромінювання: Ок. 7,2°
  • Довжина хвилі: 680 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • Переключаючий вихід : NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ca. Uv / < 1,8 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Приймальний кут: Ок. 15°
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 3-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 18 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP65
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C