Фотоелектричний датчик Sick WS/WE100L-F2231
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE100L-F2231
WS/WE100L-F2231  133383 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6030716
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 35 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 30 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 30 mm (30 m)< /li>
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Клас лазера: 1
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 15 mA
  • Споживаний струм, приймач: ≤ 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання по вибору: Вибирається через перемикач «СВІТЛО/ТЕМНО» (L/D)
  • Сигн е напруга PNP HIGH/LOW: UV - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 0,25 ms
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Вага: 10 g
  • < li>Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP65
  • Комплект поставки: 2 кутові кріплення з нержавіючої сталі (1.4301/304) BEF-W100-A
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 994 років
  • DCavg: 0 %