Фотоелектричний датчик Sick WS/WE45-P250
  • Фотоелектричні датчики
  • WS/WE45-P250
WS/WE45-P250  261277 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1010983
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 60 mm x 105 mm x 105 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 350 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m . .. 300 m
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 4,5 m (300 m)
  • Кут випромінювання: Ок. 0,9°
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 60 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживаний струм, передавач: 250 mA
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: 200 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Функцією часу: Затримка увімкнення, Затримка вимикання, Уповільнення увімкнення та вимикання,
  • Час затримки: Регулюється на перемикачі тимчасової затримки , 0,5 s ... 12 s, 0,015 s ... 0,3 s,
  • Вигляд підключення: Клемне підключення з PG13,5, 6-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Клас захисту: I
  • Вага: 1.600 g
  • Обігрів переднього скла: ✔
  • Вихід сигналу про забруднення: 100 mA
  • Матеріал корпусу: Метал
  • Тип захисту: IP67
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: TE після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C