Фотоелектричний датчик Sick WSE26P-24162100A00
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WSE26P-24162100A00
WSE26P-24162100A00  261320 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1088335
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,6 mm x 82 ,5 mm x 53,3 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 60 m
  • Вид випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 115 mm (15 m)
  • Довжина хвилі: 635 nm
  • Конфігурація контакту 2: Зовнішній вхід (тест), навчання, дискретний сигнал
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація : < 5 Vss
  • Споживаний струм, передавач: ≤ 30 mA , < 50 mA ,
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вихід QL1 / C: перемикаючий вихід або режим IO-link
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,5 В/0 В
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A, B, C, D,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 160 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тестовий вхід, передавач викл.: Тест після 0 В
  • Діапазон температур при роботі: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • № файлу UL: NRKH.E181493 & NRKH7 .E181493
  • MTTFD: 539 років
  • DCavg: 0 %
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних : 16 Bit
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 0x800188
  • DeviceID DEC: 8389000
  • Позначення інтелектуальної задачі: Базова логіка
  • Логічна функція: Прямий, І, АБО, Вікно, Гістерезис,
  • Інвертор: Так
  • Частота перемикання: SIO Direct: 1000 Hz , SIO Logic: 800 Hz , IOL: 650 Hz ,