Фотоелектричний датчик Sick WSE4FP-32162100A00
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WSE4FP-32162100A00
WSE4FP-32162100A00  261332 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261332
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1116538
  • Принцип дії: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • MTTFD: 574 років
  • < li>DCavg: 0 %
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років
  • IO-Link: ✔ , IO-Link V1.1
  • Напруга живлення UB: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Категорія застосування (згідно з EN 60947-5-2): DC-12, DC-13
  • Споживання струму: ≤ 20 mA, без навантаження. При UB = 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г) : 16 мм x 40,1 мм x 12,1 мм
  • З'єднання: Кабель з роз'ємом M8, 4-конт., 110 мм