Фотоелектричний датчик Sick WT100-2P1432S02
  • Фотоелектричні датчики
  • WT100-2P1432S02
WT100-2P1432S02  138281 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6060469
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 11 mm x 31 mm x 20 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0 mm ... 1.200 mm
  • Відстань спрацьовування: 0 mm . .. 750 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 75 mm (1.000 mm)< /li>
  • Довжина хвилі: 632 nm
  • Налаштування: Потенціометр (Відстань спрацьовування)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ± 10 %
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV< / Sub> - 1,8 V / ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 0,5 ms
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом Stocko (MKF-13264), 300 mm
  • Матеріал кабелю: Поліуретан
  • Переріз проводу: 0,18 mm²
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PC/POM
  • Матеріал , оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберігання: -40 °C ... +70 °C
  • MTTFD: 954 років
  • DCavg: 0 %
  • Відстань спрацьовування: 0 … 750 мм
  • Тип виходу: PNP
  • Вид випромінювання: видиме червоне світло
  • Серія: W100-2
Інші товари категорії:
  • WS/WE2F-F110
    • Відстань спрацьовування: 0 … 400 мм