Фотоелектричний датчик Sick WT12L-2B550A02
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WT12L-2B550A02
WT12L-2B550A02  128672 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1022048
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 15 mm x 49 mm x 41,5 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 50 mm ... 290 mm
  • Фокус: 100 мм
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 0,3 mm (180 mm)< /li>
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Клас лазера: 2 (EN 60825-1:2014, IEC 60825-1:2007)
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 55 mA
  • Переключаючий вихід: PNP, NPN,
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • < li>Тип перемикання на вибір: На вибір, через кабель керування L/D
  • Сигнальна напруга PNP HIG H/LOW: Uv - < 2 V, Uv / 0 V, <= 1,5 V
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Uv - < 2 V, Uv / 0 V, <= 1, 5 V
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 200 µs
  • Частота перемикання: 2.500 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 130 g
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... +75 °C