Фотоелектричний датчик Sick WT18-3P430S40
  • Фотоелектричні датчики
  • WT18-3P430S40
WT18-3P430S40  137699 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1055350
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 17,6 mm x 75,5 mm x 33,5 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 10 mm ... 381 mm
  • < li>Відстань спрацьовування: 10 mm ... 381 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 15 мм (300 мм)
  • Довжина хвилі: 675 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Особливі властивості: Відстань спрацьовування встановлено на 381 мм щодо об'єкта, що детектується, з коефіцієнтом дифузного відображення 90 % Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 40 mA
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Оцінка: < 700 µs
  • Частота перемикання: 700 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Вага: + 40 g
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C