Фотоелектричний датчик Sick WT24-2R220
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WT24-2R220
WT24-2R220  132664 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1016854
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 27 mm x 87 ,5 mm x 65 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 100 mm ... 2.500 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 80 mm (2.500 mm)
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Споживана потужність: < 3 VA
  • Перемикаючий вихід: Реле, електрично ізольований
  • Функція вихідного сигналу: Реле з перемикаючим контактом
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання по вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Струм перемикання (напруга перемикання): 4 A @ 250 V AC, 4 A @ 24 V DC, 0.125 A @ 250 V DC, UL : 4 A @ 250 V AC, загального використання / 4 A @ 250 V AC, рецидив (NO) / 3 A @ AC 250 V, ресистивний (NC) / 4 A @ 24 V DC, NO, загальний використання / 3 A @ 24 V DC, NC, загальний використання / R300 / B300 (NO contacts only),
  • Оцінка: ≤ 10 ms
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Функцією часу: Затримка включення, Затримка вимкнення,
  • Час затримки: Регулюється на перемикачі тимчасової затримки, 0,5 s ... 10 s
  • Вигляд підключення: Кабельне введення з різьбленням M16
  • Схеми захисту: A , C ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 330 g
  • Обігрів переднього скла: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском< /li>
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Категорія споживання: Змін. струм - 15, пост. струм — 13, згідно з EN 60947-1
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C
  • MTTFD: 535 років
  • DCavg: 0 %