Фотоелектричний датчик Sick WT24-2V540S10
  • Фотоелектричні датчики
  • WT24-2V540S10
WT24-2V540S10  132686 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1018945
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 27 mm x 87 ,5 mm x 65 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 100 mm ... 1.200 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 40 mm ( 1.200 mm)
  • Налаштування: Потенціометр
  • Вихід попереджувального сигналу: ✔
  • Особливі властивості: Лінза зі скла
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 50 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN, PNP,
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 350 g
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Покриття PTFE, Цинк, лиття під тиском< /li>
  • Матеріал, оптика: Скло, Скло
  • Тип захисту: IP67
  • Тестовий вхід, передавач вимк.: TE після 0 В
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • MTTFD : 796 років
  • DCavg: 0 %