Фотоелектричний датчик Sick WTB11-2P2461
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTB11-2P2461
WTB11-2P2461  128470 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1044442
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 15,6 mm x 48,5 mm x 42 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 30 mm ... 1.100 mm
  • Відстань спрацьовування: 30 mm ... 800 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 6 мм (200 мм)
  • Довжина хвилі: 660 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 5 обертів
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Uv - 2,5 V/ca. 0 V
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 120 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP66, IP67, IP69K,
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C