Фотоелектричний датчик Sick WTB16P-24161420A00
  • Фотоелектричні датчики
  • WTB16P-24161420A00
WTB16P-24161420A00  261643 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261643
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1222722
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 55 ,7 mm x 42 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 10 mm ... 1.600 mm
  • Вигляд випромінювання : Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 6 mm (500 mm)
  • Довжина хвилі: 635 nm< /li>
  • Конфігурація контакту 2: Зовнішній вхід, навчання, дискретний сигнал
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 V< sub>ss
  • Споживання струму: 30 mA, 50 mA,
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Вихід QL1 / C: перемикаючий вихід або режим IO-link
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV - 2,5 В/0 В
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту : III
  • Вага: 50 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • < li>Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • MTTFD: 629 років
  • DCavg: 0 %
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: 2,3 ms
  • Довжина технологічних даних: 16 Bit
  • VendorID: 26
  • DeviceID HEX: 0x800235
  • DeviceID DEC: 8389173
  • Позначення інтелектуальної задачі: Базова логіка
  • < li>Логічна функція: Прямий, І, АБО, Вікно, Гістерезис,
  • Інвертор: Так
  • Частота перемикання: SIO Direct: 200 Hz, SIO Logic: 200 Hz, IOL: 200 Hz,