Фотоелектричний датчик Sick WTB4-3P2100S90
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTB4-3P2100S90
WTB4-3P2100S90  261732 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1092510
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 16 mm x 39 ,5 mm x 12 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 1 mm ... 25 mm
  • Відстань спрацьовування : 3 mm ... 25 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 7 mm (50 mm)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення об'єктів маленького розміру
  • Особливі властивості : Датчик із самоконтролем
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Вихідний струм Iмакс.: < 100 mA
  • Оцінка: < 0,1 s
  • Частота перемикання: 10 Hz
  • Вигляд підключення: Роз' ем M8, 3-конт.
  • Схеми захисту: A, C, D,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 30 g
  • < li>Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67, IP66,
  • Спеціальне виконання: Осцилюючий вихід
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +75 °C