Фотоелектричний датчик Sick WTB9-3P2411P10
  • Фотоелектричні датчики
  • WTB9-3P2411P10
WTB9-3P2411P10  261806 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 261806
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1116355
  • Тип пристрою: Фотоелектричні датчики
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 12,2 мм x 52,2 мм x 23,6 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Схема розташування отворів: M3< /li>
  • Дистанція роботи, макс.: 20 mm ... 800 mm
  • Відстань спрацьовування: 20 mm ... 400 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 40 mm (400 mm)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Налаштування : Потенціометр, 5 оборотів
  • Особливі властивості: Попередньо змонтований на BEF-KHS-ISG6, 2075080
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iм акс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4 -конт.
  • Схеми захисту: A , B , C ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 13 g
  • Спеціальний продукт : ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP66, IP67, IP69K,
  • Комплект поставки: Кріпильна система BEF-KHS-ISG6 (попередньо встановлена)
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C ... +75 °C