Фотоелектричний датчик Sick WTD20EC-V2419
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTD20EC-V2419
WTD20EC-V2419  129057 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 129057
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1064782
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта
  • Розміри (Ш x В x Г): 42 mm x 42 mm x 45 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 30 мм ... 40 мм
  • Відстань спрацьовування: 30 mm ... 40 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 1 mm (30 mm)
  • Довжина хвилі: 635 nm
  • Налаштування: IO-Link
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення об'єктів за відсутності зазорів між ними
  • Придушення заднього фону : ≥ 80 mm
  • Основна ознака об'єкта: Заокруглені, круглі та призматичні кромки
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання т ока: 70 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12 , 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , C ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 130 g
  • IO-Link: ✔
  • Швидкість передачі: COM2
  • Матеріал корпусу: Пластик, Novodur
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур при роботі: –40 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Швидкість об'єкта, макс.: ≤ 3 m/s
  • Радіус контуру об'єкта: 2 mm ... 20 mm
  • Точність перемикання : ≤ 2 радіуси
  • Точність відтворення: typ. < 1 mm
  • Затримка при включенні Q1 та Q2: 0 ms ... 255 ms
  • Затримка при вимкненні Q1: 0 ms ... 255 ms
  • Ширина об'єкта, хв.: ≥ 20 mm
  • Висота об'єкта, хв.: ≥ 50 mm< /li>