Фотоелектричний датчик Sick WTE23-2N2412
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTE23-2N2412
WTE23-2N2412  132711 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1027782
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 24,6 mm x 80 ,6 mm x 54 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 50 mm ... 2.300 mm
  • Відстань спрацьовування : 30 mm ... 2.000 mm
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 160 mm (2.000 mm)
  • Довжина хвилі: 880 nm
  • Налаштування: Кнопка налаштування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: 35 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга NPN HIGH/LOW: Ок. Uv/ < 2,5 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 2,5 ms
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , C , D ,
  • Клас захисту: II
  • Вага: 100 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67< /li>
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C