Фотоелектричний датчик Sick WTT12L-A2563
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • WTT12L-A2563
WTT12L-A2563  261970 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1082474
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 49 ,6 mm x 44,2 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 50 mm ... 3.800 mm
  • Відстань спрацьовування: 100 mm ... 3.800 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 18 mm (3.800 mm)
  • Довжина хвилі: 658 nm
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1 / CDRH 21 CFR 1040.10 & 1040.11)
  • Налаштування: Кнопка налаштування (2 шт.)
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 70 mA
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Кількість перемикаючих виходів: 1 (Q1)
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 50 mA
  • Оцінка: ≤ 5 ms
  • Частота перемикається ія: 100 Hz
  • Аналоговий вихід: 4 мА ... 20 мА (≤ 450 Ω) / 0 В ... 10 В (≥ 50 kΩ) / переключається
  • Дозвол аналогового виходу: 12 bit
  • Час виведення: ≤ 5 ms
  • Вхід: Випромінювач вимкн.
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Схеми захисту: A, B, C,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 48 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –35 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Час прогріву: < 15 min
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • < li>№ файлу UL: NRKH.E181493
  • MTTFD: 124 років
  • DCavg: 0 %
  • Діапазон виміру: 100 мм ... 3.800 мм
  • Дозвол: 1 мм
  • Точність відтворення: 1,1 мм ... 3,0 мм
  • Точність: Typ. ± 15 мм