Фотоелектричний датчик Sick WTT12LC-B2543
  • Фотоелектричні датчики
  • WTT12LC-B2543
WTT12LC-B2543  127530 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1072659
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, Придушення заднього фону
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 49 ,6 mm x 44,2 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 50 mm ... 1.800 mm
  • Відстань спрацьовування: 100 mm ... 1.800 mm , ,
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 12 мм (1.800 мм)
  • Довжина хвилі: 658 nm
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825-1 / CDRH 21 CFR 1040.10 & 1040.11)
  • Налаштування: Клавіша простого навчання (2 штуки), IO-Link,
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 70 mA
  • Перемикаючий вихід: Двотактний режим: PNP/NPN
  • Кількість перемикаючих виходів: 2 (Q1 , Q2)
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA< /li>
  • Оцінка: ≤ 16,7 ms
  • Частота перемикання: 30 Hz
  • Аналоговий вихід: -
  • Вхід: MFin = багатофункціональний вхід, програмований
  • Тип захисту: IP67
  • Діапазон температур під час роботи: –35 °C ... +50 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • Час прогрівання: < 15 min
  • Час ініціалізації: < 300 ms
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • MTTFD: 138 років
  • DCavg: 0 %
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link V1.1
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: COM2 (38,4 kBaud)
  • Час циклу: 5 ms
  • Довжина технологічних даних: 32 Bit
  • Дозвол: 1 mm
  • Точність відтворення: 0,9 mm. 1,3 mm
  • Точність: Typ. ± 15 мм