Sick YG2A15-020VB5XLEAX
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • YG2A15-020VB5XLEAX
YG2A15-020VB5XLEAX  271075 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 2096215
  • Група приладдя: Роз'єми та кабелі
  • Серія приладдя: З'єднувальні кабелі
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм "мама ", M12, 5-контактний, Кутові відбивачі, A-кодований
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець дроту
  • Блокування штекерного з'єднувача: Різьбове з'єднання
  • Матеріал штекерного з'єднувача: TPU
  • Колір штекерного з'єднувача: Чорний
  • Матеріал стопорної гайки: CuZn, з нікелюванням
  • Матеріал, ущільнення: FKM
  • Момент затягування: 0,6 Нм
  • Розмір під ключ: 13
  • Кабель: 2 m, 5 жил, PVC
  • Матеріал оболонки: PVC
  • Колір оболонки: Сірий
  • Діаметр дроту: 5,2 mm
  • Перетин дроту: 0,34 mm²
  • Екранування: Без екрана
  • Розрахункова напруга: ≤ 125 V AC/DC
  • Розрахункова імпульсна напруга: 1,5 kV
  • Припустиме навантаження по струму: 4 A
  • Тип сигналу: Кабель датчик/пускач
  • Область застосування: Хімічні продукти
  • Допуски: CE, UL,
  • № файлу UL: E335179
  • Тип захисту: IP65 / IP66K / IP67 Ступінь забруднення: 3
  • Опір ізоляції: 100 MΩ
  • Категорія перенапруги: III
  • Прохідний опір: 30 mΩ
  • Термостійкість, кабель: Вогнестійкий згідно UL 1581 VW1 / CSA FT1
  • У рухомому стані: > 10 діаметрів дроту
  • При нерухомій прокладці: > 5 діаметрів дроту при нерухомій прокладці
  • У рухомому стані: –5 °C ... +80 °C
  • При нерухомій прокладці: –30 °C ... +80 °C
  • Головка: –25 °C ... +85 °C