Лінійний серводвигун Siemens 1FN3600-3WB50-0BA3
  • Лінійні серводвигуни
  • 1FN3600-3WB50-0BA3
1FN3600-3WB50-0BA3  501610 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 501610
  • серія: SIMOTICS L-1FN3;
  • охолодження: рідинне (водяне) охолодження;
  • номінальне зусилля: 3200 Н;
  • номінальний струм: 33 A;
  • піковий струм: 70 A;
  • макс. швидкість: 1.8 м/с;
  • напруга: 600 В;